HTC, w którym można się zakochać: HTC ONE M9


HTC to jedyna firma, której smartfony z Androidem dobrze mi się używa. Od zawsze. A kilka ich już miałam. Drugą taką firmą jest Samsung, ale tu jestem w stanie "znieść" tylko flagowce z serii Galaxy S (używałam S3, S4, bawiłam się S5 i S6/S6 Edge). Jednak i tak zawsze wracam do iPhone i iOS, ponieważ ten system i wykonanie samego sprzętu Apple najbardziej mi pasuje.

Wczoraj miałam okazję przez godzinę być posiadaczką HTC One M9. Niestety tylko przez jakąś godzinę i nie miałam okazji go odpalić. Mogłam jedynie dokładnie go sobie obejrzeć z wierzchu.


HTC One M9 wykonany jest bardzo porządnie - jak zresztą cała seria One Mx i One Mx Mini. Tył serii One zawsze mi się bardzo podobał, dlatego też ucieszyło mnie (zapewne jako jedną z nielicznych osób), gdy Apple postanowiło w iPhone 6 i 6 Plus zastosować podobne pasy z tyłu jak w HTC. Widać, że HTC dba o szczegóły. Zarówno z przodu jak i z tyłu M9 wygląda idealnie. Nie ma żadnych skrzypiących, plastikowych elementów jak np. w niektórych Samsungach i LG. Wszystko jest idealnie spasowane.


Tył smartfona również jak zawsze wygląda rewelacyjnie. Wzór ala szczotkowane aluminium bardzo mi pasuje. Również kamera na środku jest bardzo dobrym rozwiązaniem (np. w iPhone jest po lewej stronie). Jedyne co mi się nie podoba to wystający obiektyw - tak jak w moim iPhone 6 (oraz również w iP 6 Plus). Ale znowu jak tak sobie myślę, gdyby tył był idealnie płaski to szkło obiektywu byłoby bardziej narażone na zarysowania... Ostatnio noszę mojego iPhone'a bez żadnego etui czy covera i już się przyzwyczaiłam do wystającego obiektywu, tak więc wydaje mi się, że w HTC też by to dla mnie na dłuższą metę nie było problemem.


Podsumowując, z wyglądu (i wielkości) HTC One M9 jest dla mnie idealny! Mam nadzieję, że niedługo będę miała możliwość pobawić się nim dłużej z moją kartą SIM w środku. Ciekawa jestem jak teraz zniosę Androida z HTC Sense, czy nadal będzie to jedyna nakładka, dzięki której Androida używa mi się naprawdę dobrze.

Jeśli macie jakieś pytania bardzo chętnie odpowiem na nie na Twitterze lub w komentarzach poniżej.


Unknown

Gram na XBOX One X i czasami PS4, oglądam dużo seriali i filmów, interesuję się bezpieczeństwem w sieci. A poza tym biegam za córką, łapię Pokemony i czasami coś tu napiszę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz