Dziecięce trainspotting

Mia jak chyba większość dzieci uwielbia pociągi. Jak tylko zobaczyła pociąg po raz pierwszy to się zakochała. Na szczęście tak się składa, że mieszkamy niedaleko linii kolejowej i niecały kilometr od domu mamy przejście dla pieszych przez tory.

"I gdzie ten pociąg? Gdzie?"


Oczywiście nie ważne czy Mia jest z dziadkami czy z nami, po śniadaniu trzeba iść zobaczyć pociąg. Już nawet dokładnie zna drogę, a ja znam na pamięć rozkład jazdy. Jak idziemy pokazuje odpowiedni kierunek paluszkiem i mówi "Tam!". A gdy dochodzimy już do torów zaczyna się szaleństwo, wymachiwanie rączkami i piski.
Wyjątkiem są brzydkie dni, kiedy pada. Wówczas każe sobie puszczać filmik, który nagrałam jak pierwszy raz widziała pociąg. Filmik ten możecie obejrzeć poniżej.Czy Wasze dzieci też tak szaleją za pociągami? I przy okazji drugie pytanie, jakie zabawki pociągi polecacie dla 18 miesięcznego dziecka?

Unknown

Gram na XBOX One X i czasami PS4, oglądam dużo seriali i filmów, interesuję się bezpieczeństwem w sieci. A poza tym biegam za córką, łapię Pokemony i czasami coś tu napiszę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz