Dlaczego Mia lubi pomagać?

A pomagać jest bardzo łatwo!
T-Mobile wraz z fundacją TVN w tym roku również zorganizowało akcję "Pomoc Mierzona Kilometrami". Uzbierane kilometry zostaną zamienione na pieniądze, które pomogą dzieciom niepełnosprawnym ruchowo. Akcja trwa do 28 września i podzielona jest na etapy. Obecny etap trwa jeszcze 8 dni i jego celem jest uzbieranie 20 000 000 km, co da 70 000 zł. W tej chwili uzbieraliśmy 30 000 zł. 
Aby włączyć się do akcji wystarczy smartfon z systemem iOS, Android lub Blackberry oraz darmowa aplikacja Endomondo. Po zainstalowaniu aplikacji i założeniu konta należy dodać akcję do rywalizacji (challenges) i przy każdym spacerze, wycieczce rowerowej, biegu czy też jeździe na rolkach włączać Endomondo.

"Ej, mama! Tam są kaczki, a ty mi tu jakieś selfie robisz!" :)

My z Mią też zbieramy kilometry. I to zarówno podczas codziennych spacerów jak i rodzinnych wypraw rowerowych. Pamiętajcie: każdy kilometr się liczy!

Szczegóły akcji - www.kilometrami.pl

Unknown

Gram na XBOX One X i czasami PS4, oglądam dużo seriali i filmów, interesuję się bezpieczeństwem w sieci. A poza tym biegam za córką, łapię Pokemony i czasami coś tu napiszę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz