...jada śniadanie w Parku Sołackim (Targ Śniadaniowy)?


Targ Śniadaniowy odbywa się w Poznaniu w soboty i niedziele, więc postanowiliśmy wybrać się tam z Mią. Jest to okazja by zjeść pyszne i zdrowe śniadanie (nadające się również dla rocznego dziecka), kupić naturalne produkty takie jak np. miód prosto z pasieki lub chleb bez dodatku konserwantów, ale także by miło spędzić czas w gronie rodziny lub przyjaciół.

Niedzielny Targ odbył się w Parku Sołackim. Przybyły tłumy, również z maluchami w wózkach. Na skraju parku rozstawione były stoiska oraz stoły z ławami, na których można było zjeść zakupione pyszności. Tuż obok był plac zabaw, z którego Mia wręcz nie chciała wyjść. Niestety większość znajdujących się tam urządzeń przeznaczone jest dla trochę starszych dzieci, ale... Piaskownica, chodzenie dookoła i podkradanie piłki (z radosnym okrzykiem "Bapaaaa!" - tak Mia nazywa piłkę oraz bańki mydlane) parze grającej w siatkówkę Mii starczyło. ;)

Tuż za placem zabaw rozciąga się przepiękny park. Pamiętam jak kiedyś będąc tu z mężem na wycieczce rowerowej napotkaliśmy młodą parę w trakcie sesji ślubnej. Tak, to miejsce się do tego nadaje. Dużo zieleni, strumień i małe jeziorko, mostek... Idealne miejsce na relaks oraz spacery z małym dzieckiem.Podsumowując: Targ Śniadaniowy jest idealnym sposobem na miłe spędzenie weekendu. Trzeba tylko pamiętać by wziąć ze sobą gotówkę. :)Unknown

Gram na XBOX One X i czasami PS4, oglądam dużo seriali i filmów, interesuję się bezpieczeństwem w sieci. A poza tym biegam za córką, łapię Pokemony i czasami coś tu napiszę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz